WNC JO13-1 Kampioen !!

WNC JO13-1 Kampioen !!

WAARDENBURG: Zaterdag 01 december werd het kampioensfeest gevierd door de spelers van WNC JO13-1 voor het behaalde herfstkampioenschap in de 3e klasse. De tegenstander deze dag was nummer twee uit de ranglijst, concurrent RKTVC JO13-2, deze werd met 5 – 3 verslagen.

Deze overwinning was noodzakelijk om het kampioenschap deze dag al binnen te halen. Bij een eventueel verlies had het op de laatste speeldag aangekomen, maar het sterke team WNC  JO13-1 wilde het gelijk onderling uitvechten wie de terechte kampioen zou worden. Met nog één wedstrijd te gaan staan ze nu onbereikbaar bovenaan met allemaal gewonnen wedstrijden, met 27 pnt uit 9 wedstrijden, 65 doelpunten voor en maar 12 doelpunten tegen. A.s. zaterdag 8 december wacht er nog de mooie taak om de nummer drie uit de ranglijst Hedel JO13-1 te verslaan en zo met een historische eindstand af te sluiten met 30 pnt uit 10 wedstrijden.

 

Het bestuur van WNC wil het team en hun begeleiders hierbij van harte feliciteren met dit mooie behaalde kampioenschap.