WNC VE1 in het nieuw !

Nieuwe wedstrijdtenue’s voor WNC VE1

Dit seizoen worden alle teams bij WNC in een nieuw tenue gestoken. Zaterdag 16 februari werden de foto’s genomen van de nieuwe tenue’s bij de veteranen van WNC. De huidige sponsor Alpha Deuren Zuidwest B.V. te Houten heeft een nieuwe 3 jarige overeenkomst getekend. De heer Hans Rooth van de sponsorcommissie van WNC bedankte de heer Edward Waleveld van Alpha Deuren met een bloemetje voor deze nieuwe overeenkomst.

 

[metaslider id=89886]

 

Sponsoring inloopshirts WNC VE1

Deze zaterdag zijn er aan de WNC VE1 ook nieuwe inloopshirts uitgereikt. Deze inloopshirts zijn gesponsord door VTN Transportbedrijf Van Tuijl Nieuwaal B.V.. Leider Jan van Toorn heeft de heer Van Tuijl bedankt namens de veteranen van WNC met een bos bloemen voor deze mooie sponsoring.

Het bestuur van WNC wil beide sponsoren bedanken voor deze mooie sponsoring.